Powered by SmartsuppO nas - canaclinic.pl

Wszystko, co musisz o nas wiedzieć

Odkryj kompleksową opiekę zdrowotną na Canaclinic.pl. Nasza klinika oferuje innowacyjne rozwiązania medyczne. Zaufaj nam w trosce o swoje zdrowie!

Img

Oferta CanaClinic – Kompleksowa Opieka Zdrowotna

Canaclinic to miejsce, w którym można zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu skonsultować swój stan zdrowia. W ramach e-konsultacji lekarz oceni, czy w danym przypadku możliwe jest leczenie marihuaną medyczną. W Polsce stosowanie takich preparatów wprowadzono w 2017 roku, a od 2019 roku można zrealizować receptę na środki zawierające konopie. Z myślą o osobach, które kwalifikują się do leczenia takimi preparatami, stworzyliśmy nasze centrum marihuany medycznej Canaclinic.

Przegląd Usług Medycznych

W ramach świadczonych usług oferujemy:

Kolejna e-wizyta

119zł 99 zł
  • Podczas kolejnych wizyt u lekarza nie będziesz musiał wypełniać ankiety kwalifikującej.

  • Lekarz przeprowadzi z Tobą krótki wywiad, aby ocenić efekty leczenia i dostosować dawkę lub formę preparatu.

  • Na zakończenie konsultacji lekarz wystawi Ci receptę w formie elektronicznej.

Rozpocznij e-Konsultację

Pierwsza e-wizyta

149zł 119 zł
  • Pierwszą wizytę poprzedza wstępny wywiad medyczny w formie ankiety. To na jego podstawie lekarz wystawia kwalifikację do leczenia.

  • Podczas wizyty lekarz zada Ci kilka pytań o stan zdrowia. Po przeanalizowaniu pogłębionego wywiadu decyduje o wystawieniu recepty.

  • Jeśli lekarz nie stwierdzi przeciwwskazań do terapii, konsultację zakończy wystawieniem e-recepty.

Rozpocznij e-Konsultację
Img

Czym wyróżnia się Centrum Marihuany Medycznej CanaClinic?

W ramach świadczonych usług oferujemy:

1

Wykwalifikowani lekarze

Nasi lekarze specjalizują się szczególnie w temacie medycznej marihuany, pomogą dopasować dla ciebie indywidualne leczenie

2

E-recepta nawet w 30 minut

Możliwość szybkiego otrzymania porady medycznej, a również e-recepty

3

Kolejna wizyta taniej

Rabaty dla stałych klientów, dzięki którym możesz korzystać z naszych usług taniej

Sprawdź teraz, czy kwalifikujesz się do terapii medyczną marihuaną.

Wypełnić formularz

Nasze Podejście do Zdrowia

Img
W centrum marihuany medycznej stawiamy na szerokie podejście do zdrowia Pacjenta. To właśnie dlatego zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów. Tematyka leczenia konopiami wymaga wiedzy dotyczącej ich zastosowania.
Medycyna konopna stale się rozwija, dlatego zależy nam, aby nasi lekarze znali aktualne wytyczne stosowania marihuany medycznej w poszczególnych chorobach.
Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby pracująca u nas kadra odznaczała się zaangażowaniem i empatią w kontakcie z Pacjentem.

Proces Leczenia w Centrum Marihuany Medycznej CanaClinic

W centrum marihuany medycznej Canaclinic podchodzimy kompleksowo do leczenia.

1

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza zawierającego najważniejsze informacje na temat stanu zdrowia.

2

Po zapoznaniu się z danymi zawartymi w formularzu lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem.

3

Po dokładnej analizie wskazań specjalista wystawia e-receptę.

4

W uzgodnionym z lekarzem terminie Pacjent odbywa kontrolną e-konsultację, podczas której oceniany jest stan zdrowia i odpowiedź organizmu na przepisany preparat.

Dzięki rzetelnemu podejściu do wszystkich objawów zgłaszanych przez Pacjenta i do jego chorób przewlekłych możliwa jest pełna indywidualizacja w procesie leczenia.

Img

Indywidualne Plany Leczenia w Canaclinic

W centrum marihuany medycznej Canaclinic każdy Pacjent jest dla nas ważny. Mając na uwadze jego sytuację zdrowotną, tolerancję substancji leczniczych, alergie i choroby przewlekłe, a nawet masę ciała staramy się stworzyć plan leczenia dobrany dokładnie do potrzeb. Zarówno dawkowanie, jak i czas stosowania preparatów jest dokładnie określony przez naszego specjalistę i dostosowany indywidualnie dla każdego z Pacjentów.

Wsparcie i Opieka na Każdym Etapie Leczenia

Plan leczenia w naszym centrum medycznej marihuany to nie tylko e-recepta! To przede wszystkim dokładne przeanalizowanie stanu zdrowia i dostępność dla naszych Pacjentów.

Chcemy, aby każda osoba korzystająca z naszych usług miała poczucie pełnego wsparcia, z możliwością szybkiego odbycia e-konsultacji. Nasi lekarze starają się odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie omówić z Pacjentem jego sytuację zdrowotną.